O nas

Logo Osińska

Osińska®  Baby Fashion – marka, która powstała z pasji tworzenia. Od początku zależało mi na tym, aby stworzyć wyjątkową kolekcję ubranek dla najmłodszych które nie będą tylko piękne i wygodne, ale przede wszystkim bezpieczne dla dzieci. Z tego powodu postawiłam na jakość Premium. Wychodzę bowiem z założenia, że dziecko jest istotą, która już od najmłodszych lat powinna otrzymać wszystko, co najlepsze. Z tego powodu każde z moich zaprojektowanych ubranek jest niepowtarzalne i cechuje je dbałość o najmniejszy szczegół.

Wszystkie ubranka powstają z certyfikowanej bawełny jakości Premium. Dzięki temu, że są szyte w zaciszu kameralnej pracowni krawieckiej, mam całkowitą pewność, że tworzone są z sercem.

Dbałość o wykończenie i troska o detale powodują, że z powodzeniem można uznać je za dzieło ludzkich rąk, mimo że do ich produkcji wykorzystywane są maszyny do szycia. To jednak indywidualne podejście do każdego ubranka sprawia, że noszą one cechy rękodzieła i dlatego też są tak wyjątkowe.

Osinska - ubranka

Materiały, z których szyte są ubranka są niezwykle miękkie i delikatne w dotyku w 100% bezpieczne dla niemowląt i dzieci, posiadają atest STANDARD 100 by OEKO-TEX ® kl I który jest wiodącym w świecie znakiem bezpieczeństwa wyrobów włókienniczych.

Produkty, którym przyznano ten znak, są wolne od substancji szkodliwych w stężeniach mających negatywny wpływ na stan zdrowia człowieka m.in. pestycydów, chlorofenoli, formaldehydu, barwników alergizujących, zabronionych barwników azowych i ekstrahowalnych metali ciężkich oraz Certyfikat Global Orgnics Textile Standard (GOTS) znany już na całym świecie standard dotyczący wytwarzania włókien organicznych. Standard ten jest zorientowany na kontrolę procesu produkcji od uprawy bawełny, zbiór, przetwarzanie, tkanie lub dzianie do procesu farbowania. Oznacza on, że podczas całego powyższego procesu zostały zastosowane tylko bezpieczne substancje wspomagające w celu uzyskania jak największych korzyści dla środowiska oraz bezpieczeństwa ich użytkowania.

Skład materiałów: 92%bawełna, 8% elastyn