Podsumowanie roku 2020

Kochani ostatnie godziny kończącego się roku skłaniają nas do refleksji oraz chwilowego  zatrzymania. Dla wielu z nas to czas podsumowań. Jak co roku siadam na chwile tego dnia i zastanawiam się nad minionymi 12 miesiącami . Nowy Rok to taka ,,Nowa karta” coś się zaczyna coś się kończy, I chodź przeszłości już nie zmienimy to mamy częściowy  wpływ na to co będzie w przyszłości. Jeśli chodzi o postanowienia Noworoczne to owszem warto sobie coś postanowić ale jeśli się do tego przyłóżymy i systematycznie dążymy do wyznaczonego celu. Często słyszymy ,,Od Nowego roku przestaje palić ‘’ Od nowego roku zaczynam dietę …itc .Powiem Wam że ja osobiście jestem sceptycznie nastawiona na takie ,,postanowienia” . Zwłaszcza że większość takich postanowień kończy się fiaskiem…. poza tym jeśli mam cele i plany to po pierwsze nie mówię o nich głośno, no tak już mam ,a co jeśli ich nie zrealizuje?  A z drugiej strony nie jesteśmy w stanie zmienić swojego życia z dnia na dzień.

Wracając do 2020 roku. Dla wszystkich był to TRUDNY rok ze względu na pandemie. Ale czy był on złym rokiem? Na pewno dla każdego to indywidualna sprawa.  Często słyszymy ,,aby ten Nowy Rok był lepszy od poprzedniego ”  Ja zawsze mijający rok dziele na 3 sfery : zdrowie, rodzina , biznes . I robie bilans zysków i strat ?co udało mi się osiągnąć ? co mogę poprawić lub co zmienić aby było lepiej ? Na pewno kolejny rok pokazał mi jak bardzo jestem konsekwentna w tym co robie . Jak udaje mi się godzić obowiązki życia codziennego  z prowadzeniem firmy. I nie mówię że jest to łatwe ale cały się uczę. Jestem dumna że 2 projekty które sobie założyłam na ten Rok udało mi się zrealizować do końca.

Dlatego życzę Wam kochani Wszystkiego co najlepsze na ten Nowy Rok , Bądźcie zdrowi, aby spełniły się wszystkie Wasze marzenia ! 🙂

Pozdrawiam

Monika Osińska

Udostępnij ten wpis:

Facebook